Online трансляция

Чия правда: у поліції Київської області заявили, що над 18-річною пологівчанкою ніхто не знущався

9 июня 2020

Історія зі «зникненням» та трудовим рабством, у якому опинилась 18-річна дівчина з Полог, отримала несподіване продовження. Коментар щодо ситуації надали у Київському обласному управлінні ГУНП, де заявили, що все розказане раніше – неправда.

18-річна Любов Копійка мешкала з батьками у Пологах, та наприкінці квітня несподівано пішла з дому. Розшукували дівчину місяць, і врешті – знайшли. Вона опинилася у Київській області. «Районка» писала, що дівчина потрапила на гачок хлопця з сайту знайомств, який зізнавався їй у коханні та запрошував до себе. Виявилося, що як дівчина Люба його не цікавила, а потрібна йому була фактично як рабиня. Видання писало, що дівчину силоміць тримали у помешканні, де жив той самий хлопець зі своєю дружиною, що 18-річну зґвалтували та змусили працювати у підземному переході. Але днями у ГУНП Київській області всю цю інформацію спростували.

За даними прес-служби правоохоронного органу, ніхто силоміць дівчину не утримував, і жила вона з сімейною парою за власним бажанням. Любов втекла з дому, бо хотіла дорослого життя та незалежності від батьків. Телефону у дівчини дійсно не було, але доступ до інтернету та соцмереж – був. Дівчинка сама звернулася до поліції, щоб все ж таки проінформувати про своє місцезнаходження. Пару, з якою мешкала дівчина, також опитали, і ті змогли надати докази про те, що жодного фізичного чи морального насильства над пологівчанкою ніхто не чинив.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5