Online трансляция

Чи обмежать рух великовантажного транспорту через ДніпроГЕС та мости Преображенського?

28 января 2019

У Запоріжжі планують обмежити рух великовантажного транспорту через греблю ДніпроГЕС та мости Преображенського. Причина — у руйнації дорожнього покриття та власне конструкцій. Це питання сьогодні обговорили на засіданні Запорізького міськвиконкому.

Проблему руйнування дороги обговорили на засіданні міськвиконкому Запорізької міської ради. Володимир Буряк зазначив, що причина постійного руйнування дороги — у конструкціях на греблі. Скільки асфальт не класти — дорога все одно буде розбита, впевнений міський голова. Тому зараз необхідно обмежити рух вантажних автомобілів через греблю ДніпроГЕСу, — зазначили на засіданні. Логічно припустити, що у разі обмеження руху на греблі — всі вантажівки поїдуть через мости Преображенського. Втім, цього допустити не можна.

Мости Преображенського теж планують закрити для руху транспорту вагою більше 30 тонн. Зараз вносять зміни до так званої транзитної схеми. У цьому питання співпрацюють з Державним агентством автомобільних доріг України, адже тільки воно може коригувати рух вантажівок. З цього питання триває співпраця і з обласною владою. Обмеження, в першу чергу, торкнеться транзитного транспорту. Якщо підприємству, що розташоване у Запоріжжі, потрібно перевезти вантаж більше норми з одного берега на другий — необхідно буде отримати спеціальний дозвіл. І супроводжувати такі вантажівки будуть екіпажі поліції, зазначили на засіданні. Втім, це все — послідовні кроки, кажуть члени виконкому. Запевняють: зроблять все, щоб транспортного колапсу в Запоріжжі не було.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!