Online трансляция

Бояться спалаху коронавірусу: Польща вакцинуватиме українських заробітчан

20 мая 2021

Українців, які їдуть працювати до Польщі, вакцинуватимуть проти коронавірусу на кордоні, повідомляє видання Wirtualna Polska.

Організатори кампанії щеплень заробітчан вважають, що це допоможе посилити захист від COVID-19 усередині країни, тому що «щодня на тестувальних пунктах біля кордону з Україною фіксують кількох заражених людей».

Вони розповідають, що отримали багато повідомлень від роботодавців із проханнями вакцинувати заробітчан. «Компанії, які наймають іноземців на будівництво, сезонні роботи бояться спалаху коронавірусу, тому що це може заблокувати роботу», – розповідає польський лікар Станіслав Мазур.

За даними польської клініки Medyk, яка працює на прикордонних пунктах, багато українців, які приїжджають до Польщі, хочуть зробити щеплення.

Точний термінів початку вакцинальної кампанії заробітчан з України ще не оголосили — наразі очікують на вакцину.

Варто зазначити, Міністерство охорони здоров’я Польщі повідомляє, що в країні вакцинуватися може кожен іноземець: студенти, науковці, люди, які мають дозвіл на роботу, а також подружжя та діти іноземців.

«Ніхто не потребує дозволу на постійне проживання для щеплення. Щеплення в Польщі доступні кожному: застрахованій та незастрахованій особі, громадянину Польщі та іноземцю», — заявив речник МОЗ Войцех Андрусевич.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5