Online трансляция

Ближче до зірок: у запорізьких вишах планують відкрити «космічну» інженерну лабораторію

6 июля 2020

Запорізькі студенти стануть ближче до космічних розробок. Громадська асоціація “Ноосфера” планує відкрити на базі запорізьких вишів лабораторію, яка буде долучатися до інженерних розробок. Мережа інноваційних лабораторій має назву Інжинірінгова школа. Подібні вже працюють у кількох містах України.

Невдовзі у Запорізькій області може з’явитися унікальна інноваційна лабораторія. Відкриття Інжинірінгової школи ініціює громадська організація “Ноосфера”. Подібні успішно працюють у Києві, Дніпрі, Рівному, Житомирі та Черкасах. Днями представники “Ноосфери” зустрілися з представниками обласної ради  та ректорами провідних вишів Запорізької області. Разом обговорили можливість створення інженерно-технічних шкіл на території регіону.

Для Запорізької області створення платформи з трансформації інженерних ідей в конкретні продукти аерокосмічної галузі могли б дати новий імпульс для розвитку. За словами першого заступника голови Запорізької облради Єгора Семенкова, відкриття Інжинірінгової школи дозволить розвивати нові напрямки економіки у регіоні.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5