Online трансляция

Бійці 72-ї бригади повернулись з фронту

28 января 2019

Воїни легендарної 72-ї бригади Чорних Запорожців повернулися з фронту додому. На вокзалі їх зустрічали близькі, а разом з ними — і Президент. Місяць тому він відвідував бійців на фронті.

В Білій церкві з’явилися оновлені гуртожитки для військових. Воїни заселилися в них нещодавно. Тепер же — приєдналися і ті, хто щойно прибув з фронту. У 2014-му воїни 72-ї захищали Маріуполь та Волноваху, брали участь в обороні Донецького аеропорту. Здійснили 240-кілометровий рейд вздовж україно-російського кордону, де близько двох місяців тримали оборону.

У лютому 2015-го героїчно відбивали танкові атаки ворога поблизу Богданівки. 116 воїнів бригади загинули в боях. Ще понад сімсот — отримали поранення та травми різного ступеню важкості. У військовому шпиталі — поранені воїни 72-ї. Їх привезли сюди після обстрілів 16 січня. Кажуть — готові з лікарні повернутися на службу. Воїнам вручили медалі.

Президент обіцяє — докладе всіх зусиль, аби зберегти армію сильною і боєздатною і подбати про кожного бійця який захищає Україну.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!