Online трансляция

Без кафе, але за партами: що зміниться у житті Запоріжжя з введенням «нового» карантину

13 ноября 2020

Вже цими вихідними в Україні починає діяти «карантин вихідного дня». У Запоріжжі влада цю ініціативу також підтримала, а також – повідомила про те, що повертаються до звичної роботи школи.

На сторінці міського голови у Фейсбук з’явилася інформація про те, як житиме місто вже від завтрашнього дня, 14 листопада. І так стало зрозуміло, що міський голова підтримав ініціативу з введення «карантину вихідного дня». По суботах і неділях працюватимуть лише продуктові магазини та ринки, аптеки, поштові відділення та лікарні. А ось розважальні, спортивні, культурні та заклади громадського харчування вимушені будуть залишати свої двері зачиненими. Кафе та ресторани зможуть працювати лише на доставку або у режимі to go.

У той же час, з 16 листопада повністю відновлюють навчальний процес у школах та дитячих садках. У школах за парту повернуться усі учні, а не лише молодшої школи (1-4 клас), як було раніше.

Громадський транспорт працюватиме у тому ж режимі, що й на сьогоднішній день. Пасажирів перевозитимуть тільки за наявності у них засобів індивідуального захисту і тільки за кількістю місць для сидіння. Так працюватиме транспорт і у будні, і у вихідні дні.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5