Online трансляция

Бердянський карикатурист став переможцем конкурсу, який відбувся у Бразилії

4 января 2018

Щороку бердянський карикатурист Сергій Семендяєв не залишається без нагород за участь у різних конкурсах, як за кордоном, так і в рідній країні. За останнє десятиріччя художник зібрав понад двадцять нагород, в тому числі і п’ять найвищої проби — Гран-прі.

Сергій Семендяєв, відомий далеко за межами України карикатурист, працює над новою конкурсною роботою. Є низка вимог до техніки виконання, кольору і розміру самого малюнка, які виставляють художникам організатори. Але, навіть якщо все буде виконано бездоганно, це не дає гарантію того, що малюнок стане карикатурою. Треба враховувати місцевий менталітет, де відбуваються конкурси та фестивалі карикатур. Закордонний глядач може не зрозуміти, яку проблему хотів порушити художник, над чим сміятися. У майстерні Сергій Семендяєв працює по п’ять, іноді по вісім- десять годин на день. Все для того, щоб на невеликому листку паперу або на моніторі комп’ютера кольорові лінії набули необхідної форми і зобразити те, що на думці у митця. Завершальний етап творчих мук – огранювання образу. Незважаючи на те, що талант стоїть на чолі всього, без професійної підготовки важко впоратися із завданням.

Нещодавно робота бердянського художника потрапила у список переможців престижного в Південній Америці конкурсу карикатур, який відбувся у Бразилії. Спеціальний приз за друге місце незабаром буде доставлений у Бердянськ. Це ще одна сходинка вгору у творчій кар’єрі карикатуриста.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5