Online трансляция

Акорди Хортиці: чим дивували глядачів талановиті музиканти

14 июня 2021

20-й ювілейний фестиваль “Акорди хортиці” прозвучав наживо. Конкурсний відбір відбувся дистанційно, але цієї суботи запоріжці мали змогу почути відомі класичні твори у виконанні талановитих музикантів.

Цього року ювілейний конкурс “Акорди хортиці” зібрав понад 800 юних музикантів з 13-ти країн світу. Участь взяла і 14-річна Аста Дора Фіннсдоттір родом з Ісландії.

«Я думаю, успіхи з’являються завдяки практиці. Та звісно, як і будь-хто інший, я трохи нервуюсь, та це зникає після того як я виходжу на сцену», — розповіла піаністка з Ісландії  Аста Дора Фіннсдоттір.

Кожного року відкриваються нові таланти, але не слід забувати, що той “талант”, який ми звикли чути та бачити на великих сценах, на 90% складається з праці, — кажуть наставники юних виконавців.

«Ці діти якраз займаються по 12 годин на день, і вони знаю що таке праця, і що таке успіх саме через цей величезний труд. І таке щастя, коли все виходить, все звучить. Але межі досконалості немає, і вони це розуміють, ось чому з ними так хочеться працювати, хочеться віддати всю душу», — зазначив народний артист України, головний диригент академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії В’ячеслав Редя.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5