Online трансляция

5 причин, чому варто долучитися до фестивалю Khortytsia Freedom

30 августа 2019

Завтра, 31 серпня, та 1 вересня в Запоріжжі вже вдруге відбудеться масштабний музичний фестиваль Khortytsia Freedom. Телеканал TV5 — генеральний інформаційний партнер цього яскравого заходу. Ми підібрали 5 причин, які переконають вас стати і глядачем, і слухачем на фестивалі

1.       Останні вихідні літа мають запамятатися. Адже попереду – навчальні та робочі тижні, погіршення погодних умов та зміни в настрої. Фестиваль стане останнім яскравим акордом літа 2019 року.

2.       35 різнопланових виконавців на одній локації. Програма підібрана так, що від фестивалю отримають задоволення поціновувачі різних музичних жанрів.

3.       Фестиваль проходить на локації з неймовірними краєвидами. Таємнича Хортиця та потужна Дніпровська ГЕС, стрімкий Дніпро та мрійливе небо – беріть фототехніку і хутчіш фіксувати неповторні моменти!

4.       Пряма трансляція виступів музикантів по телебаченню та в інтернеті. Телеканал TV5 вестиме ексклюзивний ефір прямо з виру фестивальних подій в Запоріжжі. Пряма трансляція з двох сцен:  Etno stage та Freedom stage з 18:00 31 серпня та 1 вересня. Тому навіть ті люди, які не зможуть бути присутніми на фестивалі фізично, зможуть отримати свою порцію музичного задоволення.

5.       Три фуд-корти з їжею та напоями від вітчизняних фуд-експертів, дві дитячі зони, презентації громадських ініціатив, сувеніри та безліч приємних для ока дрібничок.

А тут є мапа локацій фестивалю Khortytsia Freedom!

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5