Online трансляция

14 запорізьких абітурієнтів склали ЗНО на максимальні 200 балів

3 августа 2020

Цьогоріч в Запорізькій області 14 учасників ЗНО отримали 200 балів за виконання робіт з основних предметів. Це вдвічі більше, ніж в минулому році

Читайте також: «Морські» райони Запорізької області заробили на туристах сотні тисяч гривень

Про це повідомляють у Запорізькій ОГА.

Найбільше балів набрано учасниками ЗНО з хімії – 4 учні (випускники Запорізького багатопрофільного ліцею №99, Бердянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 і Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»); з англійської мови – 4 учні (випускники Запорізького багатопрофільного ліцею №62, Запорізької гімназії №31, Запорізького класичного ліцею і один випускник минулих років); з біології – 3 особи (випускники Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 і Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, а також випускник минулих років). Найвищий бал також отримали двоє учасників ЗНО з математики – випускники Запорізького багатопрофільного ліцею №99 і Запорізької гімназії №28. Одна випускниця Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 отримала найвищий бал з історії України.

Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами стали українська мова і література, історія України та математика. Значною популярністю у абітурієнтів Запорізької області користувались географія, біологія, англійська мова.

У Запорізькій області для проходження ЗНО зареєструвалися близько 16 тисяч учасників. Це більше, ніж минулого року, майже на 700 осіб.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5