Online трансляция

У Запоріжжі презентували книгу про офіцерів, які захищали Батьківщину під час АТО

31 января 2019

Сьогодні відбулася презентація книги про запорізьких офіцерів — героїв антитерористичної операції. Її автор Валентина Михайлова. І це вже не перше видання, яке побачило світ завдяки її творчості. Представили книгу в залі Запорізької міськради.

Книга «І майорить над ними Прапор… Поклик честі офіцерів-запоріжців» — це продовження циклу видань з життєвими історіями учасників АТО. Першою була книга Валентини Михайлової під назвою “З Україною в серці”. У ній зібрані нариси про солдат, які побували у справжньому пеклі війни. В’ячеслав Зайцев — учасник антитерористичної операції — герой тієї самої першої книги. Каже, інтерв’ю з Валентиною Михайловою запам’яталося йому назавжди. А вже за кілька років світ побачила книга про запорізьких офіцерів — учасників антитерористичної операції. Кожен з героїв книги — приклад мужності, патріотизму, сили духу та відданості Батьківщині — зазначив Володимир Буряк.

Валентина Гаврилівна на презентації ледве стримує сльози. Перший нарис у новій книзі про Народного Героя України, Олександра Лобаса. За активну громадську позицію та особистий внесок у розвиток Запоріжжя та патріотичне виховання молоді Валентину Михайлову нагородили почесною грамотою. Книга побачила світ за сприяння депутатів Запорізької міської ради та Володимира Буряка. Кошти на її друк виділили з міського бюджету. А от розповсюджувати її у Запоріжжі будуть безкоштовно.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!