Online трансляция

Як запоріжцям боротися з алергією та запобігти її виникненню: поради фахівчині

28 июля 2021

Чому алергію можуть викликати, здавалося б, зовсім прості речі? Алергени не покидають нас упродовж всього року. Тому єдиний вихід — це не займатися самолікуванням.

Для більшості алергія — звичайний недуг. Нежить, покашлювання. Такі симптомі знає чи не кожен другий. Нічого серйозного, а отже, через кілька днів стовідсотково усе мине.

Врятуватися самостійно від алергії намагаються чи не усі. Найрозповсюдженіший метод — протиалергічні препарати з аптеки. Купити ліки, середня вартість яких приблизно 50-80 грн, дійсно легше і дешевше, аніж повноцінне лікування. Проте, які наслідки для такого самолікування.

«Ось цей втрачений час не можна повернути. Тому в такому випадку, звичайно, людина буде витрачати набагато більше часу для лікування. І ймовірність повного відновлення через втрачений час теж буде менше», — пояснила лікарка-алерголог Ксенiя Порубльова.

Від алергії зовсім ніхто не застрахований, тим паче від сезонної. В серпні збудником стане кропива, через місяць — вже інші рослини. За словами фахівців, спасіння для алергіків — лише підготуватися до такого піку.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5