Online трансляция

Смачно та весело: як на Пологівщині відзначили день громади

27 июля 2021

Фестиваль Fest-вареник-best” відбувся у Пологах. Саме так вирішили відсвяткувати другу річницю утворення об’єднаної громади. На святі не просто смакували варениками, а й визначали кращі.

З картоплею, м’ясом, потрібкою, капустою, грибами, вишнями, сиром і навіть маком —  яких тільки вареників не приготували майстрині на фестиваль.Такий захід Пологівська громада організувала вперше. Ідея з’явилась під час підготовки до святкування другої річниці з дня утворення громади. Вибір саме на таку українську страву припав, бо вважають: вареники об’єднують. 8 старостинських округів та округ міста представил свої варенички по-різному. У всіх – ошатні столи, а хтось – навіть у костюмі вареника. В роль учасники фестивалю увійшли одразу.

За задумом, оголосили конкурс на найсмачніші вареники. Всі, хто куштував, брали участь у голосуванні. У фіналі вирішили — переміг символ фестивалю — найбільший вареник громади. А сам фестиваль у громаді, планують якщо не зробити традиційним, то принаймні повторити іще не один раз. Адже усім він прийшовся до смаку

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5