Росіяни не досягли підтверджених успіхів на заході Запорізької області – аналітики

Росіяни не досягли підтверджених успіхів на заході Запорізької області – аналітики

Аналітики розповіли про те, що відбувається на фронті

Аналітики Інституту вивчення війни не підтверджують заяви російських z-блогерів про нібито просування окупаційних військ на схід від Степового, Малих Щербаків і Щербаків.

Читайте також: Завершення опалювального сезону, продаж літака, день театру — важливі новини Запоріжжя за тиждень

За даними аналітиків 29 і 30 березня російські війська атакували на північний захід від Роботиного в районі Кам’янського, Степового, Лобкового, Малих Щербаків і Щербаков.

«30 березня російські війська продовжили наступальні операції на заході Запорізької області, проте підтверджених успіхів не досягли», – йдеться у звіті ISW.

Інститут також наводить заяву російського z-блогера про нібито концентрацію особового складу російської армії поблизу і околицях Кам’янського для буцімто майбутнього штурму, але жодним чином її не коментує.

Раніше ми писали, що окупанти активізували наступ у Запорізькій області.  Російські війська нарощують зусилля на півдні України, зокрема в Запорізькій області, намагаючись просунутися якомога далі та за можливості — вийти на її адміністративні межі.

Також ми писали, що  у Запорізькій області окупаційна влада дозволила російським військовим вселятися у житло вимушених переселенців. В окупованому Токмаку на Запоріжжі російські військові почали займати помешкання місцевих жителів, які виїхали через окупацію.

Джерело

Новости Запорожья