Згорів будинок — вододжерело знаходилося на відстані близько 2 км від місця пожежі
Ввечері 27 квітня, о 23.02, сталася пожежа в одному з населених пунктів Запорізького району. Про подію повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.
Читайте також: Патрульні врятували чоловіка з палаючого будинку (відео)
Прибувши на місце події рятувальники виявили, що горить житловий будинок площею 60 квадратних метрів. Через пізнє повідомлення про пожежу вогонь охопив усе приміщення.
Складність гасіння полум’я була в тому, що вододжерело знаходилося на відстані близько 2 км від пожежі.
На місці події працювали 10 рятувальників. Співробітники ДСНС загасили загоряння. На жаль, коли розбирали конструкції, то побачили тіло жінки без ознак життя. Це була 72-річна власниця будинку.
Читайте також: Впав у воду у кар’єр та травмувався – у Запоріжжі рятувальники надали допомогу хлопчику
Ймовірною причиною пожежі у ДСНС назвали коротке замикання електромережі.
За фактом події відповідні органи проводять розслідування.
Ми писали, що мешканка Запоріжжя ледь не загинула через куріння на дивані.