Online трансляція

Stop video

Тревел-шоу СвоєРідне

Промисловий туризм в Україні – напрямок достатньо новий, але він однозначно заслуговує на увагу містян та гостей. Адже після побаченого починаєш інакше ставитись до звичних речей: будинків, автівок, мостів та навіть їжі! Нове тревел-шоу «СвоєРідне» показує життя людей та індустріальних міст, де активно розвиваються індустрії розваг, кіно, подорожей та вражень. Запоріжжя – лише одне з міст, яке відкрилося під іншим кутом. На долю ведучих шоу «СвоєРідне» в різних містах України випало чимало випробувань. Їм доводилось дертись на сотні метрів вгору та спускатись на сотні метрів під землю, порушувати закони фізики та встановлювати особисті рекорди витривалості. Але кожне знайомство та кожна локація розкривали характер міста по-своєму.

Перший епизод 2021 - 05 - 30

Читати більше

Оцініть це шоу

10 / 10

Рейтинг

4

Випуск(-ів)

1

Оцінка(-и, -ок)

Промисловий туризм в Україні – напрямок достатньо новий, але він однозначно заслуговує на увагу містян та гостей. Адже після побаченого починаєш інакше ставитись до звичних речей: будинків, автівок, мостів та навіть їжі! Нове тревел-шоу «СвоєРідне» показує життя людей та індустріальних міст, де активно розвиваються індустрії розваг, кіно, подорожей та вражень.

Запоріжжя – лише одне з міст, яке відкрилося під іншим кутом. На долю ведучих шоу «СвоєРідне» в різних містах України випало чимало випробувань. Їм доводилось дертись на сотні метрів вгору та спускатись на сотні метрів під землю, порушувати закони фізики та встановлювати особисті рекорди витривалості. Але кожне знайомство та кожна локація розкривали характер міста по-своєму.Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5