За інформацією: Суспільне Запоріжжя.
Олег «Поет» Бородай, військовослужбовець. Фото: Суспільне Запоріжжя
Військовослужбовець Олег Бородай на псевдо "Поет" поєднує службу з написанням віршів та прози. Свій позивний отримав саме через творчу діяльність, до якої підштовхнула війна. В цивільному житті чоловік викладав фізику та математику, також працював підприємцем. Нині воює на Запорізькому напрямку.
Олег Бородай на позивний “Поет” — військовослужбовець бригади Нацгвардії України “Спартан” долучився до війська у 2015-му році. Нині працює бусолістомБусоліст або топогеодезист — людина, яка в правильному місці розміщує гармати. Розповідає, коли освоював обладнання допомогла цивільна професія, викладача фізики та математики:
"Ті ж самі градуси, десяті, соті. Вищої математи немає, але мені все одно було легше. Спочатку я був стрільцем, звичайна піхота. А коли вже перевівся на контракт, то вже в мінометну батарею. Міномет — це артилерія ближнього бою. Він ефективний, щоб зупинити наступ. Залітає в окопи тому, що навісною траєкторією летять".
Олег «Поет» Бородай, військовослужбовець. Фото: Суспільне Запоріжжя
Прильоти були і десять метрів. З різного, і Гради, і міни, і снаряди. Олег «Поет» Бородай, військовослужбовець
Олег «Поет» Бородай, військовослужбовець. Фото: Суспільне Запоріжжя
Разом зі службою поєднує й творчість. “Поет” розповідає, письменницька діяльність завжди була йому до душі, втім професійно почав нею займатись лише у 2017 році, коли воював в АТО/ООС:
Олег «Поет» Бородай, військовослужбовець. Фото: особистий архів Олега Бородая"Починаючи від перших днів війни, яку я зустрів на Луганщині. І Харківщина, Донбас, і також зараз події на Запоріжжі. Тобто я все це описував, брав інтерв’ю у побратимів під диктофон. Самі такі цікаві моменти, які найбільше запам’яталися, і на початку літа має вийти третя частина моєї книги “Вогневий вал”.
Книги Олега Бородая. Фото: особистий архів Олега Бородая
Військовий вже випустив дві збірки віршів та дві прози. Також на свої тексти накладає музику та співає побратимам. Олег Бородай каже, творчість на війні є для нього віддушиною:
"Де ти можеш поділитися найсокровеннішим, де ти можеш передати свої душевні переживання. Їздив виступав в нашому батальйоні. І коли бачиш, що суворі воїни, з якими ти не один раз бачився в тому ж Роботине, сприймають тебе, те, що ти говориш, співаєш. Це видно по очах. І розумієш, що це все не даремно".