Підтримати План перемоги — Запоріжжя звернулося до міст-побратимів

Підтримати План перемоги - Запоріжжя звернулося до міст-побратимів

Запоріжжя звернулося до Магдебургу, Обергаузена, Лінца, Бельфору та Лахті

На позачерговій сесії Запорізької міської ради депутати прийняли рішення про підтримку Плану перемоги президента Володимира Зеленського. Вони також вирішили направити відповідне звернення до міст-побратимів та міст-партнерів.

Читайте також: Відлуння голосів полеглих воїнів — у Запоріжжі відкрили інсталяцію «Дерево Пам’яті» (фото)

Звернення відправлять незабаром. Секретарка міськради Регіна Харченко зазначило, що підтримка Плану перемоги — запорука його втілення.

«Аби посилити шлях нашої країни до перемоги, ми від імені Запорізької міської територіальної громади звертаємося до громад-побратимів та регіонів-партнерів з таких країн як Ізраїль, Німеччина, Франція, Велика Британія, Фінляндія, Австрія із закликом звернутися до своїх національних урядів для підтримки українського Плану Перемоги», — наголосила Регіна Харченко.

План перемоги особливо важливий для Запоріжжя, адже Україна не піде на жодні територіальні поступки, в тому числі не віддасть окуповані території росії. А після деокупації регіонів внутрішньо-переміщені особи зможуть повернутися додому.

Також, безпекові гарантії, вказані у Плані перемоги, зможуть забезпечити впевнене існування України без ризику нового вторгнення з боку росії.

План перемоги складається з п’яти пунктів – геополітичного, двох військових, економічного та безпекового – і трьох таємних додатків. Президент України Володимир Зеленський представив зміст Плану перемоги під час виступу у Верховній Раді 16 жовтня.

Перший пункт – запрошення України в НАТО.

Другий пункт – перелік необхідної зброї для збільшення оборонних можливостей України.

Третій пункт – розміщення на території України комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку Росії.

Четвертий пункт – спеціальна угода з партнерами щодо спільного захисту наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу.

П’ятий пункт розрахований на післявоєнний час та передбачає у разі згоди партнерів заміщення окремих військових контингентів збройних сил США, дислокованих у Європі, українськими підрозділами, які здобули реальний досвід сучасної війни, застосування західної зброї та взаємодії з військовими НАТО.

Раніше ми писали, що російські військові масово відмовляються наступати на Запорізькому напрямку.

Джерело

Новости Запорожья