Online трансляція

Зруйновані будинки, відсутність комунікацій та постійні обстріли: як виживають поблизу лінії фронту мешканці Кам’янського

4 Липня 2022

Розруха, відсутність комунікацій та їжі — таке воно життя на лінії вогню. Мешканці Кам’янського рідко приймають гуманітарну допомогу від волонтерів, бо навіть дорога до села — випробування не з легких, адже ворожий снаряд може влучити будь-якої миті. Розповідь від мирних, з якими чомусь вирішила воювати армія окупантів, — у нашому сюжеті.

У селі лишилося зо кілька сотень людей. З перших днів війни мешканці почали потерпати від обстрілів. Але причини не знають: жодного військового об’єкту, чи такого, що може становити небезпеку для ворога тут не має.

Люди гуртуються, допомагають одне одному, і навіть піклуються про покинутих чотирилапих.

Місцеві сподіваються: війна скінчиться, Україна переможе і кожен їхній сусід повернеться додому, аби налагоджувати життя наново.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!