Online трансляція

Значного зростання тарифів на тепло в Запорізькій області не буде

18 Вересня 2021

У пресслужбі Запорізької облдержадміністраї повідомили, що  підстав для суттєвого зростання тарифів на тепло немає.

Голова ОДА Олександр Старух нагадав, що у поточному році за ініціативи Президента України Володимира Зеленського ціна на газ була зафіксована державою, яка становить сьогодні 7,96 грн за кубічний метр.  А  вартість газу у собівартості, як відомо, перевищує половину тарифу на тепло. Решта складових тарифу залежить від місцевої влади.

Разом з тим, за попередніми розрахунками за рахунок інших складових зростання тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення на наступний опалювальний сезон може скласти від 9,5 % у м. Токмак до 48 % у м. Запоріжжя. Втім, Олександр Старух налаштований оптимістично.

“Вартість на тепло та гарячу воду є спільною відповідальністю держави і громад. Ми працюємо в робочому режимі для того, аби опалювальний сезон розпочався вчасно, і робимо все можливе, аби території утримували тариф на тому рівні, який він є сьогодні”, – зазначив Олександр Старух.

Також очільник ОДА зазначив, що підстав для суттєвого зростання тарифів не бачить. Спільно з керівництвом територіальних громад наразі вдасться збалансувати собівартість опалення в опалювальному сезоні 2021-22.

Нагадаємо, коли саме тепло прийде у будинки жителів регіону, вирішуватимуть місцеві органи влади. Посадовці запевняють, що в українських сховищах накопичено 18 млрд кубометрів газу. Ціни на нього для населення та котелень зафіксовані. Тепер, кажуть у облдержадміністрації, необхідно зменшити вплив інших чинників, що можуть стати причиною збільшення вартості опалення.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!