Online трансляція

Життя на бездоріжжі: мешканці Шевченківського району не можуть дочекатися ремонту 2 вулиць

6 Серпня 2020

Мешканці вулиць Звільнена та Кутузова потерпають від бездоріжжя. Кажуть – цьому непорядку вже понад півстоліття. Якщо у суху погоду тут ще якось можна пройти чи проїхати, то під час дощу – зась.

Нового асфальту вулиця Звільнена, що у Шевченківському районі, не бачила щонайменше півстоліття. Скаржились на непорядок неодноразово, та не дочекались жодної реакції. Певний час люди самотужки засипали ями, купували для цього відсів та наразі такої можливості не мають — занадто дорого. Ні цій вулиці немає магазинів тож за покупками місцеві ходять на вулицю Чарівну. Шлях до неї пролягає через вулицю Кутузова, де ситуація ще гірша. Крутий схил, на якому немає ані клаптика асфальту, весь у ямах та засипаний камінням.

Місцеві мешканці сподіваються, що відповідальні звернуть увагу на цей непорядок  та проблема бездоріжжя на вулиці буде вирішена.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!