Online трансляція

Збірна України з гандболу зіграла третій матч на чемпіонаті Європи-2022

19 Січня 2022

Компанію синьо-жовтим у квартеті склали олімпійські чемпіони – збірна Франція, команда із Сербії, а також віце-чемпіони Європи – хорвати. З останніми українці й зіграли вирішальний матч.

Переважну більшість першого тайму зі збірною Хорватії синьо-жовті трималися гідно, переважаючи суперників у відсотку реалізації кидків. Тим не менш, 9 втрат перевернули гру з ніг на голову, завдяки чому балканці знову і знову отримували можливості для атак і впевнено вийшли вперед – 18:13. другому таймі справи тільки погіршилися. Захист українців не справлявся з швидкими хорватами. Для розуміння: лише 4 голи балканці забили здалеку. Всі ж інші залетіли з шести-семи метрів.

У підсумку збірна України поступилася хорватам – 25:38. Танайнеприємніше навіть не три програні матчі, а те, що синьо-жовті пропустили найбільше м’ячів серед усіх 24-х збірних – 105. Тому узагальному підсумку посіли останнє, 24-те місце на Євро-2022.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!