Online трансляция

Затишшя на узбережжі: як 1 травня виглядав пляж у курортному селищі Запорізької області

2 мая 2020

Цими вихідними у Запорізькій області посилили карантинні заходи, обмеживши, зокрема, доступ до пляжних зон та узбережжя Азовського моря. Дмитро Антифєєв, блогер та краєзнавець, вирішив цього дня на власні очі переконатися, чи дотримуються люди карантину і чи заповнені пляжі у світкові вихідні.

На «розвідку» блогер вирушив у маленьке і і ще не сильно «роскручене» курортне селище – Приморський Посад. За його словами, блокпост проїхати вдалося легко, тож до пляжу дісталися без проблем. І пляж 1 травня виявився дійсно доволі порожнім. Люди на узбережжі були, але порівняно із традиційною першотравневою картиною на березі моря, їх біло у десятки разів менше.

Скоріш за все, на берег вийшли місцеві мешканці цього селища. Хтось смажив шашлики, хтось просто насолоджувався вже майже літньою погодою біля чистого моря, а хтось вже навіть встиг відкрити купальний сезон.

У ролику, який Антифєєв зняв на своїй прогулянці, блогер показав і як Приморський Посад готується до курортного сезону. Власники закладів все ж розраховують на те, що туристи цього літа зможуть дістатися моря.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5