Online трансляція

Запорізький лікар розвіяв міфи про коронавірус

13 Жовтня 2021

Народні рецепти лікування коронавірусу, побічні реакції на вакцину та щеплення під час вагітності. Відповіді на кілька десятків питань отримали працівники комбінату “Запоріжсталь” від фахівця обласної інфекційної лікарні.

Онлайн конференція із лікарем Запорізької обласної інфекційної лікарні. На зв’язку — сотні працівників комбінату “Запоріжсталь”, що підготували для фахівця кілька десятків питань. Серед них — чи можливо захворіти на COVID через вакцину та чи впливає вона на гени людини?

Фахівець каже: наразі жодна зареєстрована в Україні вакцина не має подібного впливу — у їхньому складі відсутні ДНК-компоненти, адже для формування імунітету використовуються інші технології.

Ще один розповсюджений міф — носіння масок може призвести до інсульту, адже через тканину організм отримує менше кисню. Утім, медик запевняє: цього також боятися не варто.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!