Online трансляція

Запорізький військовий госпіталь отримав сучасне медобладнання

4 Травня 2022

«Запоріжсталь» Групи Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали медикам військового госпіталю Запоріжжя обладнання та медикаменти для медичної допомоги людям, які постраждали під час воєнних дій.

 

Вартість комплексу обладнання та хірургічних інструментів для операційного блоку приблизно 2,5 мільйона гривень.

Лікарня отримала систему киснепостачання, апарат для анестезії, відеоларингоскоп, апарат підігріву крові та інфузійних розчинів, апарат BIS-моніторингу, високочастотний електрохірургічний апарат, електрокардіограф та кисневий концентратор. Перелік медичної техніки для госпіталю був визначений відповідно до потреб закладу, а також у координації з Міністерством охорони здоров’я України.

«Наші медики – справжні герої, які щоденно ведуть боротьбу за життя тисяч українців, що стали жертвами цієї війни. Як і у військових, у них свій фронт, зі своїми викликами та подвигами. Компанія Метінвест докладає максимальних зусиль, аби підтримати лікарів у боротьбі за порятунок життів», – зазначив голова Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі, Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Додатково для забезпечення потреб госпіталю «Запоріжсталь» Групи Метінвест в координації Фондом Ріната Ахметова у рамках гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» передав матеріали для комплектування операційних: стерильні інструменти, перев’язочні та шовні матеріали та предмети індивідуального захисту лікарів.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!