Online трансляція

Запорізький політолог розповів про сценарій деокупації Енергодара

4 Липня 2022

росія може влаштувати техногенну катастрофу у місті, щоб звинуватити у цьому Україну. Про це заявив волонтер і політолог Роман П’ятигорець. Він зазначив, що у ситуацію мають втрутитись міжнародні організації, а путін зобов’язаний вивести свої війська з території ЗАЕС, як-то було зроблено в Чорнобильській зоні.

Політолог також відмітив героїчну роботу працівників атомної станції – не дивлячись на смертельну небезпеку, люди продовжують робити усе, щоб світ не сколихнула ще одна ядерна катастрофа.

“Можна уявити собі такий сценарій, що росіяни навмисно підірвуть та створять техногенну катастрофу на території України. Покидають якісь бамби туди, а потім, коли ми зайдемо, станція загориться. Я б не залишав цю проблему на плечах України. Нехай і МАГАТЕ, і ОБСЄ, і ООН цим займається. От як русня вийшла з території Чорнобильської АЕС, таким самим чином треба їх вирізати та депортувати під три чорти з території Запорізької атомної електростанції”, – заявив Роман П’ятигорець. Більше деталей – у відео.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!