Online трансляция

Запорізький металург розповів, як переміг коронавірусну інфекцію

19 мая 2020

Переміг коронавірус і повернувся до роботи. Як боровся з хворобою та які складнощі чекають на пацієнтів із COVID-19 розповів працівник комбінату «Запоріжсталь».

Працівник комбінату “Запоріжсталь” Микола Зайковський повернувся до роботи після півторамісячної ізоляції. Чоловік перехворів на коронавірус і погодився поділитись власною історією перемоги над COVID-19. Розповідає: все почалось із того, що занедужав один з його колег. Усіх, хто контактував із хворим, одразу ж відправили на самоізоляцію, яка тривала 18 днів. Упродовж цього часу хворі вимірювали температуру та звітували про своє самопочуття медикам. Термін ізоляції спливав, і коли вже був час виходити на роботу, лабораторні дослідження виявили у Миколи позитивний результат на коронавірусну інфекцію.

На щастя COVID-19 чоловік переніс у слабкій формі та майже без симптомів. Тому весь лікарняний провів удома та лікувався медпрепаратами від звичайної застуди. Повторне ПЛР-тестування показало відсутність коронавірусної інфекції в усієї родини. Микола зізнається: був приємно здивований турботою з боку колег та друзів, які підтримували його родину впродовж усієї ізоляції.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5