Online трансляція

Запорізький маршрутник натрапив на 17-тисячний штраф

23 Лютого 2021

У Запоріжжі черговий маршрутник отримав штраф в 17 тисяч гривень за перевищення кількості пасажирів під час карантину. Про це пише портал Depo.Запоріжжя

Читайте також: Роботи тривають: на якій стадії будівництво запорізьких мостів

21 січня в Дніпровському районі Запоріжжя на вулиці Верхня поліцейські зупинили маршуртку №10. В салоні, всупереч вимогам карантину, кількість пасажирів перевищувала кількість місць для сидіння – 22 замість дозволених 18. За це на водія поліцейські склали адмінпротокол.

10 лютого під час судового засідання водій вирішив підвезти пасажирів, які були змушені стояти і чекати транспорт при 10-12 градусах морозу. За його словами, незважаючи на його зауваження, що він не може перевозити пасажирів більше дозволеної кількості, люди не захотіли виходити з салону і благали пожаліти їх і повезти стоячи, оскільки вони сильно замерзли. Співчуваючи пасажирам, водій не став виганяти їх з маршрутки.

Водій помітив в суді, що штраф в 17 тисяч гривень є для нього непомірно великим і зазначив, що це порушення не представляє великої суспільної небезпеки. Втім, суд вирішив по-іншому.

Незважаючи на пояснення водія, йому призначили штраф у 17 тисяч гривень. Також чоловік повинен заплатити 454 гривні судового збору. У нього ще є можливість оскаржити це рішення в апеляційному суді.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5