Online трансляція

Запорізький комбінат передав партію касок ДСНС-никам в Авдіївку

18 Травня 2022

В Авдіївці, яка сьогодні знаходиться на передовій боротьби з російськими загарбниками, одними з перших під обстрілами опиняються рятувальники. Саме тому для співробітників міського загону ДСНС із Запоріжжя передали від ПАТ “Запоріжсталь” цінний вантаж – двадцять захисних касок.

Важливу допомогу від генерального директора запорізького металургійного комбінату Олександра Мироненка особисто передав начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. Доставку амуніції для рятувальників ДСНС забезпечив народний депутат ВРУ Муса Магомедов.
Каски – один з найважливіших елементів індивідуального захисту для людей, які працюють у небезпечних зонах. Насамперед каски призначені для захисту верхньої частини голови від пошкоджень та уражень осколками. Авдіївська міська військова адміністрація висловлює щиру вдячність компанії Метінвест та народному обранцю Мусі Магомедову за забезпечення наших рятувальників такою важливою складовою захисту, як каски.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!