Online трансляція

Запорізький автозавод розширює лінійку іномарок: що збиратимуть

26 Лютого 2021

На АвтоЗАЗі оголосили про запуск зборки нової  автівки. Авто продовжить лінійку Renault, що збиратиметься на місцевих потужностях.

Нове авто, яке будуть збирати на запорізькому автомобільному заводі – Renault Arcana pulse. У лінійці це найдорожче авто, ціна на яке стартує від 447 тисяч гривень за базову комплектацію та 652 тисяч гривень за топову.

Особливостями цієї моделі стали чорний дах з антеною «акулячий плавник», 17-дюймові чорні диски, чорні корпуси зовнішніх дзеркал, тоноване заднє скло, а також напис Pulse на задніх дверях, який вказує на приналежність до лімітованої серії. Салон Arkana Pulse виконаний з нових матеріалів в чорному кольорі з червоними елементами і вставками «під карбон» на передній панелі, дефлекторах і дверних картах. Сидіння оббиті комбінованою тканиною з червоною прострочкою і вишитою назвою лімітованої серії.

Крос-купе відрізнятиметься і технічним наповненням. У авто міситимуть я мультимедійна система Easy Link з 8-дюймовим сенсорним екраном, камера заднього виду, клімат контроль, підігрів вітрового скла і керма та аудіосистема Bose.

Під капотом у іномарки буде 1,3 л турбодвигун потужністю 150 к. с. Авто матиме або передній, або повний привід.

Дату випуску авто з запорізьких конвеєрів у продаж поки не оголосили.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5