Online трансляція

Запорізьких підприємців продовжують перевіряти на дотримання карантину

9 Листопада 2021

В Запоріжжі тривають карантинні рейди. 8 листопада моніторили один із торговельних центрів у Комунарському районі міста.

Як повідомили у пресслужбі міської ради, першим під перевірку потратив супермаркет на території торговельного центру. Інспектори  порушень не виявили, лише порадили оновити розмітку для соціальної дистанції. Працівники супермаркету зазначають, намагаються дотримуватись усіх карантинних норм та рекомендацій.

Поки перевіряли одні магазини, інші, побачивши інспекторів, зачинялись. Ті, в свою чергу, обіцяють навідатися до них знову найближчим часом. Загалом за годину рейду фахівці перевірили близько 5 магазинів.

“Суттєвих порушень цього разу не було, лише дрібні зауваження. Так, наприклад, не зовсім відповідає нормам урна для використаних масок, подекуди не було точної розмітки. Наш сьогоднішній рейд, можна сказати, без порушень, – розповіла член робочої групи по Комунарському району Світлана Дмитренко.

Всього за період «червоної» зони мобільна група Комунарського району склала 130 адмінпротоколів щодо недотримання карантину.

Читайте також: у Запоріжжі тривають перевірки громадського транспорту щодо виконання карантинних умов. Такі рейди відбуваються щодня.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!