Online трансляція

Запорізькі волонтери виготовляють ноші для безпечної евакуації поранених захисників

19 Травня 2022

Запорізькі волонтери виробляти ноші для безпечної евакуації з поля бою. Про технологію виробництва та користь такого обладнання для військових – дізнавалась наша журналістка.

Ноші виробництва волонтерського центру “Паляниця” успішно пройшли випробування на міцність – вони витримують вагу більше ста кілограмів.

Дизайнерка пані Олена розробила цю модель сама. Ноші мали бути компактними, але міцними. Їх вирішили робити з цупкої водонепроникної тканини.

Вони легко трансформуються в подушку, займають мало місця у рюкзаку, а скласти та розкласти такий виріб без будь-якого тренування зможе кожен військовий.

Автор: Телеканал TV5

Інші новини



Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!