Online трансляція

Запорізькі волейболістки пройшли триденний змагальний марафон: як це було

26 Січня 2022

У межах восьмого туру запорізька «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» приймала чинного чемпіона країни – «Прометей». Наступного дня – дніпровську «Аланту». Оскільки у 9-му турі у запоріжанок був запланований лишень один матч проти команди «Полтавчанка», то вдалося домовитися, щоб волейболістки його зіграли також у Запоріжжі після поєдинків 8-го туру.

До матчів 8-го туру чемпіонату України з волейболу серед жінок одразу три колективи підійшли, діливши третю сходинку турнірної таблиці Суперліги: запорізька «Орбіта-ЗНУ», дніпровська «Аланта» і луцька «Волинь-Університет». Але всі команди програли свої очні зустрічі першого ігрового дня, тому турнірне становище залишилося незмінним.

Тепер, після триденного марафону ігор з суперниками, командам залишається зіграти ще один тур регулярної частини чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд. Після чого шість найкращих команд вийдуть до плей-оф та зіграють навхрест, тобто, перше місце з шостим і так далі.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!