Online трансляція

Запорізькі веслувальники показали хороші результати на старті Кубку України

19 Квітня 2021

Розпочався змагальний сезон для представників веслування на байдарках і каное. Перший старт у цьому році — Кубок України традиційно приймало місто Дніпро. Збірна Запорізької області делегувала солідну команду на ці змагання. І показаний результат перевершив усі очікування. Детальніше розповість наш журналіст.

Чотири дні кипіли баталії на веслувальному каналі у Дніпрі, де розігрувалися місця у збірній України та олімпійських екіпажах для Ігор у Токіо. Запорізькі спортсмени так само боролися за нагороди Кубка і мають шанс на Олімпійську ліцензію.

Безумовно головною сенсацією став виступ енергодарської веслувальниці Людмили Бабак. Вона спеціалізується на марафонських дистанціях, де чотири рази ставала чемпіонкою світу. Зараз на Кубку України Людмила Бабак не зуміла показати кращий час на стайєрських дистанціях, зате в спринті в олімпійському виді “каное-одиночка 200 метрів” вона фінішувала третьою після Людмили Лузан і Анастасії Четверікової, які вже мають ліцензію і не боряться за подальший відбір. Тож тепер представниця Запорізької області матиме шанс вибороти перепустку на Олімпійські ігри за підсумком європейського кваліфікаційного турніру в Угорщині всередині травня.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5