Online трансляція

Запорізькі спортсмени отримають стипендії від місцевого підприємства

12 Лютого 2021

У 2021 році «Запоріжсталь» виділив фінансування для виплати стипендій дев’яти запорізьким спортсменам. На підтримку титулованих атлетів комбінат направить понад 320 тис. гривень.

Серед стипендіатів «Запоріжсталі» — п’ять кандидатів на участь у літніх Олімпійських іграх — 2021 (Токіо, Японія): легкоатлети, майстри спорту Олексій Касьянов, Ганна Гацько-Федусова, Анастасія Бризгіна, Катерина Климюк, Вікторія Ратнікова. Також в числі стипендіатів «Запоріжсталі» чемпіон Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів Радомир Стельмах, титулований шашкіст Богдан Панченков, майстри вітрильного спорту Кирило Долгов і Альона Попова.

«Наші спортсмени прославляють Запорізький край і Україну, мають великий спортивний потенціал для майбутніх перемог у національній першості, змаганнях Європи, світу та Олімпійських іграх. Успішність виступів і якість їхньої підготовки багато в чому залежить від підтримки спортивного співтовариства. Ми вдячні комбінату за підтримку спорту високих досягнень і внесок, який він робить в популяризацію спорту», — зазначив Володимир Лобанов, голова Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, «Запоріжсталь» традиційно підтримує розвиток спортивного руху в колективі. На комбінаті щорічно проходять змагання в рамках спартакіади «Запоріжсталі», спортсмени комбінату беруть участь в корпоративних спортивних змаганнях Metinvest Steel Games, робітничій спартакіаді ПМГУ. Комбінат підтримує популяризацію здорового способу життя в регіоні, розвиток спортивної інфраструктури в місті. «Запоріжсталь» надає допомогу в організації спортивнно-оздоровчого табору для вихованців ЗРЦ «Інваспорт», спільно з ФК «Шахтар» реалізує соціальний проєкт «Давай, грай!». За підтримки підприємства з 2016 по 2019 рік проведена реконструкція футбольних полів ДЮСШ «Металург», розширена спортивна інфраструктура міста завдяки встановленню загальнодоступних спортивних майданчиків.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5