Online трансляція

Запорізькі школи готові до початку нового навчального року

31 Серпня 2021

Наразі освітня галузь міста готова до навчального року. З 1 вересня всі школи мають запрацювати в очному режимі. Про це повідомили у пресслужбі Запорізької міськради.

У Запоріжжі нараховується 119 шкіл, 144 заклади дошкільної освіти, 13 закладів позашкільної освіти. З вересня вони розпочнуть роботи у звичному режимі. Подальший формат навчання залежатиме від епідемічної ситуації як в окремих навчальних закладах, так і в місті загалом.

Традиційно 31 серпня, напередодні старту нового навчального року, у кіноконцертному залі ім. Довженка відбулась нарада керівників шкіл, дитячих садків, позашкільних навчальних закладів міста. Обговорили підсумки роботи освітньої галузі за минулий навчальний рік та плани на навчальний рік 2021-2022 років.

Також сьогодні кращі колективи шкіл були нагороджені Подяками міського голови. Серед них 11 запорізьких шкіл в яких підготували випускників, які змогли отримати 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, 6 колективів шкіл, які досягли найкращих показників за результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України та інші.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5