Online трансляція

Запорізькі перевізники можуть продовжити час роботи транспорту

27 Липня 2020

Минулого тижня відбулась нарада представників управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради з перевізниками

Читайте також: В Запоріжжі демонтували ще два старих МАФи з площі Привокзальної, проте встановили один новий, — ФОТОФАКТ

Як розповів начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк, транспортні проблеми пов’язані з поступовим виходом з карантину:

— Зараз дуже багато нарікань від городян, що після 19-20 години за деякими маршрутами неможливо виїхати зі спальних районів. Це пов’язано з тим, що ми лише поступово виходимо з карантину, відновлюємо графік руху транспорту. Так, у пік карантину працювало всього 30% транспорту. Тобто замість 800 мікроавтобусів у нас працювало не більше 300. У період адаптивного карантину ми вийшли на показник 80%, але все одно це не повний обсяг роботи. І навіть незважаючи на те, що міські автобуси працюють зараз в максимальній кількості, все одно людям не вистачає громадського транспорту, і для цього є свої причини.

Керівництво управління транспортного забезпечення рекомендувало перевізникам переглянути свій графік, подовжити час роботи транспорту. Так, для цього запропоновано встановити чіткий інтервал між рейсами у вечірній час. Перевізники погодилися розглянути це питання.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5