Online трансляция

Запорізькі організації та діячі стали переможцями конкурсу «Благодійна Україна»

15 апреля 2020

Національний конкурс «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2019» визначив переможців, серед яких  й представники з Запорізької області. Цей конкурс  уже 7 років допомагає неприбутковим організаціям, благодійним фондам, ініціативним мешканцям міста і області вирішувати суспільні проблеми по направленім культура, освіта, спорт; інфраструктура; волонтерство та патріотизм.

Волонтери, компанії, благодійники із-за кордону та громадські організації стали переможцями конкурсу «Благодійна Україна».  Більше ніж 40  експертів визначали найкращих серед тих, хто допомагав у розбудові країни  у 2019 році.  Головна відзнака у кожній категорії — це статуетка “Янгол добра”. Громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій»  здобула її, ставши переможцем у номінації «Благодійність неурядового сектору». Ще одна відзнака — третє місце у  номінації «Платформа добра».

У категорїї «Колективне волонтерство» перемогла всеукраїнська мережа «Volunteer Community”. В Запоріжжі вона представлена організацією «Твори добро, Україно» Центру Мазаль ТОВ. У категорії «Добро починається з тебе» та “Регіональна благодійність” отримав перемогу Олександр Кахай — організатор молодіжної організації глухих «Наше щасливе життя» та благодійного фонду “Щаслива дитина”. А у номінації “волонтер року — 2019” третє місце посів Юрій Вдовцов, за  благодійність у поміч сиротам, інвалідам та дітям з малозабезпечених родин.

Зазвичай оголошення переможців відбувається під час урочистої церемонії, яка щорічно проходить в Києві. Однак через карантинні заходи довелось провести її в онлайн-режимі, та й це зовсім не засмутило учасників.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5