Online трансляция

Запорізькі любителі футзалу мають можливість спостерігати за поєдинками елітного українського чемпіонату

29 ноября 2017

Палац спорту “Запоріжалюмінбуд” став домашньою ареною для покровського “Титана” з Дніпропетровської області. Ця команда утримувала друге місце у чемпіонаті і мала тільки одну поразки за весь сезон від “Кардинала-Рівне”. В 11-му турі у домашній грі настав час віддати боржок.

У матчі першого кола у Рівному “Кардинал” переміг 5:1. Та гра, до речі, і стала відправною точкою для покровського клубу у сходженні на вершину. Сім поєдинків “Титан” завершив без поразок, а вже у ході матчу з “Кардиналом” стало відомо, що перемога виведе покровців у лідери Екстра-Ліги. Самі ж гравці “Титана” наче все знали і вже на 35-ій секунді відкрили рахунок. Дивовижну комбінацію підсумував Владислав Ященко. Дуже швидко господарі завдали другого удару. Валерій Грицовець розібрався на фланзі з капітаном Кардинала Олександром Зваричем і віддав на порожні ворота Анатолію Мілінькому. 2:0 уже на другій хвилині – вражаючий початок матчу.

Справу із забитими голами команди відклали на другу половину матчу. Швидкий гол Михайла Волянюка здавалося відродив інтригу. Йому вдався прекрасний удар зльоту. Та все ж рахунок 2:1 тримався не довго. Уже за хвилину Євген Леміш повернув “Титану” перевагу у два м‘ячі. Найкращий шанс знову відновити інтригу мав так само Михайло Волянюк. Сергій Піддубний завоював для своєї команди право на пробиття дабл-пенальті.  Але Волянюк не зумів оформити дубль. “Титан” одразу покарав суперника. Дмитро Шеховцов встановив остаточний рахунок 4:1.

Третя поспіль перемога у Запоріжжі нарешті вивела команду Дмитра Камеки на перше місце в Екстра Лізі. Наступний матч у нашому місці покровський “Титан” зіграє 16 грудня.