Online трансляція

Запорізькі комунальники розпочали підготовку до зими

22 Листопада 2021

Цьогоріч на дорогах буде задіяно більше ста одиниць техніки. Однак, як стверджують на підприємстві “ЕЛУАШ”, автопарк потребує оновлення.

Попри складнощі, працівники комунального підприємства “ЕЛУАШ” поки зберігають гарний настрій. Готова до зими і техніка. 118 автівок під різні завдання та навантаження. Запаслися й посипальними матеріалами: відсівом та сіллю. Їх остаточно мають завезти до 15 грудня.

Є й труднощі, з якими стикаються вже не перший рік — стара техніка. В автопарку комунального підприємства є машини, яким по 30-40 років. Але, як стверджують у міськраді, цю проблему мають вирішити найближчим часом.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!