Online трансляція

Запорізька поліція попереджає про чергових шахраїв, які “продають” мінеральні добрива

21 Вересня 2021

Запорізька поліція попереджає працівників сільськогосподарських підприємств про нову шахрайську схему. Вже постраждали 5 людей. Загальна сума збитків агрогосподарств – близько 970 тисяч гривень.

За інформацією Нацполіції області, шахраї представляються співробітниками торгової організації з продажу мінеральних добрив. Після усної домовленості про поставку товару – вони зникають разом із коштами.

Відомо, що 15 вересня до поліції звернувся 64-річний мешканець Пологівського району та розповів, що став жертвою шахраїв. До нього, як до керівника фермерського господарства зателефонував чоловік, назвався представником організації з продажу мінеральних добрив. 64-річний чоловік довірився невідомим та домовився придбати продукції на 95 тисяч гривень. Пізніше фермерське господарство перерахувало кошти, але товар так і не отримали. Спочатку «представник» постачальника виходив на зв’язок із різноманітними обіцянками та вибаченнями, а потім вимкнув телефон і зник.

Наразі поліція зазначила, що від дій цих “співробітників” торгової організації постраждали 5 людей.  На “гачок” шахраїв потрапили також керівники сільгосппідприємств міста Токмак, смт Більмак та смт Веселе.

Запорізька поліція звертається до підприємців, представників агрогосподарств, фермерів з проханням негайно звертатись до територіальних підрозділів поліції,  якщо до них надходять подібні пропозиції від сумнівних торгуючих організацій.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!