Online трансляция

Запорізька бібліотека запустила у мережі корисний челендж

29 апреля 2020

Челендж із назвою «Помічений за читанням» започаткувала у соцмережі Центральна бібліотека для дітей. Завдання досить просте: зробити фото себе чи своїх близьких під час читання і поділитися ним у соцмережі.

В умовах карантину у багатьох людей з*явилось більше вільного часу. Тож, коли, як не зараз можна витрати вільні години на читання, аби залучити до цього цікавого і корисного заняття якомога більше людей, а головне – малечу, Запорізька центральна бібліотека для дітей ініціювала  челендж «Помічений за читанням». Протягом кількох тижнів онлайн-проект об’єднав понад  дві сотні людей.

Психологи стверджують: дітям, які люблять читати, легше у навчанні, вони мають розвиненішу пам’ять, порівняно зі своїми однолітками. Тому батькам варто починати читати вголос своїм малюкам ще з раннього віку якнайбільше. А ще — за бажанням викладати у соцмережі під хештего #помічений зачитанням. А за допомогою цього проекту хочуть викликати у дітей інтерес до читання, адже сучасна малеча любить різноманітні челенджи та флешмоби. І не виключено, що почитавши для фото чи відео у соцмережах, дитина знайде собі нове улюблене заняття. Принаймні, бібліотекари на це сподіваються.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5