Online трансляція

«Запоріжжяобленерго» повністю припинить енергопостачання підприємства ЗТМК

11 Серпня 2020

Згідно з вимогами законодавства у сфері електроенергетики з 18 серпня Оператор системи розподілу ПАТ «Запоріжжяобленерго» вимушений припинити електропостачання ТОВ «Запорізький титаномагнієвий комбінат».

9 липня на адресу ПАТ «Запоріжжяобленерго» надійшло повідомлення постачальника «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго» про завершення терміну електропостачання споживачу ТОВ «ЗТМК» 17 серпня 2020 року. Водночас наразі у ПАТ «Запоріжжябленерго» відсутні повідомлення від постачальників електроенергії про намір укласти із титаномагнієвим комбінатом новий договір про постачання електроенергії.

Згідно із п.7.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, у випадку закінчення терміну дії договору між споживачем та постачальником «останньої надії» та неукладення споживачем договору із електропостачальником про подальше постачання електроенергії, Оператор системи розподілу зобов’язаний припинити повністю або частково постачання електричної енергії такому споживачу.

Оскільки ТОВ «ЗТМК» своєчасно не вжило заходів для набуття статусу захищеного споживача, відповідно до п.11.5.20 Кодексу системи розподілу воно підлягає відключенню від енергоживлення у повному обсязі.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5