Online трансляція

Запоріжжя — на варті оборони: військові розповіли про укріплення навколо міста

17 Травня 2022

Від початку війни і до сьогодні навколо обласного центру формуються кола укріплень. Різна відстань, глибина і призначення. На одній з таких локацій, де й досі тривають роботи з облаштування, побували наші журналісти. За яким принципом споруджують окопи і бліндажі, та хто стоїть на їх варті — далі в сюжеті.

Укріплення оборони Запоріжжя триває вже не один місяць. Поступово навколо міста з’являються нові окопи та бліндажі. Цей результат бачимо і зараз. Ціла мережа шляхів, яку переривають невеликі бліндажі, або ж так звані схованки для військових.

Військові у запорізьких фортифікаційних спорудах вбачають схожість із “лінією Маннергейма”. Бо призначення те ж саме — не підпустити ворога до міста. Саме ці рубежі є стримуючим фактором, не дозволять ворогу підійти на критичну відстань. Але військові сподіваються, що зводили їх прозапас.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!