Online трансляція

Запоріжці запустили флешмоб #тарасовімісця до Дня народження Тараса Шевченка

5 Березня 2020

Наближається 9 березня – День народження великого українського пророка Тараса Григоровича Шевченка. На честь цього святкового дня телеканал TV5 створив особливий ролик-послання від Кобзаря до сучасників.

Родзинка ідеї в тому, що ведучі телеканалу декламували твір “І мертвим, і живим” у місцях, які безпосередньо пов’язані з Тарасом Григоровичем.

Нагадаємо, нещодавно У Запоріжжі запустили челендж добра

“Ми вирішили згадати, які місця асоціюються у жителів #Запоріжжя з Кобзарем та носять його ім’я. І вкотре повторити слова Пророка про нашу з вами Україну.

І хай лунають ці слова у кожному домі. І якомога більше людей гуляють тими ж місцями, якими ходив Пророк. І пам’ятають його накази.

Підтримайте нашу ініціативу та покажіть усім #тарасовімісця у вашому місті. Зніміть відео у місцях, де бував Шевченко, чи у локаціях, які носять ім’я великого Кобзаря. Викладіть відео у сомережі з тегом #тарасовімісця. Долучайтеся до флешмобу на честь Тараса Шевченка!

… І оживе добра слава,

Слава України..”, – зазначили ініціатори флешмобу. 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!