Online трансляция

Запоріжець виготовляє для медиків захисні засоби на 3D-принтері

24 апреля 2020

Щоб допомогти лікарям під час пандемії коронавірусу, можна шити захисні костюми, жертвувати гроші, а тепер і залучати до роботи 3D-друк. Інженер Олексій виготовляє захисні щитки для медиків за допомогою 3D-принтера.

За допомогою спеціальних програм на комп’ютері чоловік задає необхідні команди та методом нашаровування пластику створює каркаси. Використовує для виготовлення масок спеціальний дріт. За день витрачає близько 5. А коштують вони, каже Олексій, не дешево. Фінансову підтримку надають небайдужі люди та волонтери. За добу на 3D-принтері можна надрукувати до 40 каркасів для щитків, і такий спосіб виробництва значно дешевший, — каже Олексій. Адже собівартість виробу становить приблизно 30 грн, а на роботу витрачає до півтори години. В результаті медики отримують вже готові захисні маски, які залишається лише розпакувати.

Щоденно надходять заявки із медичних закладів Запорізької області. Потреба в них є в усій Україні, і на сьогодні необхідно понад 6 тисяч таких захисних екранів. Олексій каже: для лікарів вони — безкоштовні. Але єдине, що просить у лікарів — фотопідтвердження того, що вони отримали ці маски.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5