Online трансляція

Запоріжцям розповіли про те, як у області відбуватиметься вакцинація від COVID

28 Січня 2021

У прес-службі Запорізької облдержадміністрації повідомили про те, як у регіоні проходитиме вакцинація населення від COVID-19. Для цього вже підготовили своєрідні черги та мобільні бригади медиків. Що відомо про строки отримання вакцини в Україні, та чим будуть щеплювати населення – дізнавалися журналісти TV5.

За даними ЗОДА, проводити щеплення будуть спеціальні мобільні бригади. До їх складу увійшли сімейний лікар, дві медичні сестри та водій. Усього таких бригад створили 24, і вони будуть проводити вакцинацію для 9 окремих груп населення у кілька етапів.

Першими дозу вакцини отримають лікарі та військові. Наступними щеплять співробітників соцслужб та людей, що мешкають у спеціальних установах: інтернатах тощо. Одразу за ними прийде черга людей похилого віку із хронічними захворюваннями. Далі щеплення отримають рятувальники, правоохоронців та освітян. І лише після них доступ до вакцини отримають інші громадяни у віці 18-59 років. А останніми стануть ті, хто перебуває у місцях позбавлення волі.

У ЗОДА також запевнили, що у області будуть і стаціонарні пункти вакцинації. Їх облаштують на базі лікарень та поліклінік.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!