Online трансляція

Запоріжцям пропонують пройти навчання на замовлення роботодавців

8 Липня 2021

Державна служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців. Про це повідомляє пресцентр Запорізької міської ради.

Безробітні – претенденти на роботу можуть пройти навчання безпосередньо на підприємстві за індивідуальним навчальним планом або шляхом стажування. Центром зайнятості укладається договір з роботодавцем і безробітним щодо такого навчання.

“Професійне навчання на підприємствах надає можливість підготувати професійні кадри з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця. Стажування на конкретному робочому місці надає можливість претендентам на вакансію набути й удосконалити знання, практичні уміння та навички”, – йдеться у повідомленні Запорізької міськради.

Роботодавець має право:

  • подавати центру зайнятості замовлення на професійне навчання осіб з числа зареєстрованих безробітних за професією, необхідною його підприємству;
  • брати участь у визначенні змісту навчання, підготовці індивідуальних навчальних планів та програм стажування;
  • проводити професійне навчання в умовах виробництва або стажування під керівництвом кваліфікованих фахівців підприємства.

Варто зазначити, оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Детальну інформацію ви можете отримати у відділі активної підтримки безробітних Запорізького міського центру зайнятості за номерами (061)284-99-87, 284-90-92.

Нагадаємо, у обласному центрі зайнятості оприлюднили статистику працевлаштування у регіоні. Як виявилося, безробітних стало суттєво менше.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5