Online трансляція

Запоріжців закликають до збору гуманітарної допомоги для жителів Маріуполя

4 Березня 2022

Восьму добу триває завзята боротьба України з російськими загарбниками. Мирні українські міста потерпають від агресії Російської Федерації. Однак усі погляди прикуті наразі до Маріуполя – міста, яке відчуває на собі усю лють ворожих сил. Сьогодні місто тримає удар, але тривалі бої та безперервні обстріли штовхають Маріуполь до прірви гуманітарної катастрофи.

Сьогодні маріупольцям вкрай необхідна допомога: у місті котрий день немає тепла, світла, немає можливості забезпечити місто провізією, відновити об’єкти критичної інфраструктури. Маріупольці потребують допомоги.

З 4 березня у кожному районі Запоріжжя на базі міських гімназій починають свою роботу центри прийому гуманітарної допомоги, призначеної постраждалому Маріуполю. Запоріжців закликають активно відгукнутися та взяти участь у зборі продуктів харчування та питної води (у некрихкій,
транспортабельній тарі), предметів гігієни, одягу, білизни та взуття для дорослих та дітей, медикаментів, павер-банків – усе це вкрай необхідно маріупольцям.

Прийом гуманітарної допомоги на базі заздалегідь визначених шкіл відбуватиметься щодня с 7.00 до 17.00 години, без вихідних чи перерви. Та найбільшою проблемою наразі залишається питання логістики: хто та як доставить допомогу Маріуполю? Відвезуть життєво необхідну допомогу Фонд Ріната Ахметова та Група Метінвест. У Запоріжжі наразі вже формується гуманітарний вантаж в адресу Маріуполя. Гуманітарний рейс
рушить у дорогу як тільки будуть відкриті «зелені» коридори. Благодійний фонд та бізнес впевнені: вони будуть готові першої ж миті відправити постраждалому місту допомогу.

– Сьогодні вся Україна об’єдналася у боротьбі проти російської агресії, і кожне місто, кожна вулиця робить свій внесок у захист країни. Ми показали, якими сильними та незламними можемо бути разом у боротьбі за своє життя, майбутнє своїх дітей. Неменшої згуртованості сьогодні потребує від нас і робота з надання гуманітарної допомоги Маріуполю, який став форпостом боротьби на південному сході України. Я закликаю усіх щирих серцем запоріжців приєднатися догуманітарної місії. Зі свого боку ми – компанія Метінвест та Фонд Ріната Ахметова – доставимо гуманітарну допомогу маріупольцям, яким вона сьогодні вкрай потрібна, – зазначив керівник Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі, генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Закликаємо усіх приходити до центрів збору допомоги і робити свій внесок у порятунок Маріуполя!

UPD: користуйтеся цими телефонами, а не з таблиці, вони оновилися:

Запорізька гімназія № 1 імені Т. Г. Шевченка Запорізької міської ради

Вул. Шкільна, 11

Адрієнко Оксана

0501947774

 

Запорізька загальноосвітня школа №12

Пр. Моторобудівників 60/1

Коваленко Оксана

0994921286

 

Запорізька загальноосвітня школа № 69

Вул. Ладозька, 2

Борисенко Людмила

0936836984

 

Ліцей № 99

Вул. Героїв 93-ї бригади, 13А

Солдатенко Ольга

0979154843

 

Гімназія №28

Вул. Лермонтова, 16

Бурма Ірина

0504860933

 

Запорізький НВК “Барвінок”

вул. Історична, 67А

Лисенко Альбіна

0676122989

 

Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 36

Вул. Миколи Рибнікова, 12

Солдатенко Ірина

0973025131

 

Запорізька загальноосвітня школа № 103

Вул. Новокузнецька, 18А

Суліма Ірина

0667807262

Середня школа № 38 им. Сиэля Фантомхайва

Вул. Парамонова, 7А

Бисько Ірина

0687977934

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!