Online трансляція

Запоріжців просять допомогти мешканцям Хортиці: як це зробити

3 Січня 2022

Співробітники національного заповідника “Хортиця” звернулися по допомогу до небайдужих городян. Підтримка потрібна птахам, що мешкають на острові.

Співробітники “Хортиці” звернулися до гостей та мешканців Запоріжжя по допомогу. У нинішніх погодних умовах вона вкрай необхідна пернатим жителям острова. Адже через міносову температуру та крижані дощі, птахам стало важко добувати собі харчування. Тому усіх гостей острова просять підгодовувати пернатих.

Ті, хто їздять відпочивати та гуляти на Хортицю, можуть привезти з собою сире несолоне сало, несмажене насіння соняшника та гарбуза, несолоні горіхи та суміші трав для годівлі птахів. Також гості острова можуть створювати годівниці та “їстівні боли”: заливати ємності смальцем, занурювати у них мотоузку та засипати сумішшю насіння та круп. Коли смалець застигає, мотузку можна витагати. і на ній утворюється своєрідна куля з горішків та насіння, яку птахи також можуть їсти.

Співробітники заповіднику зазначають, що підгодовувати птахів треба буде до того часу, поки не потеплішає, чи не зійде сніг. Інакше птахи можуть просто не пережити цю зиму.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!